VIP Siber Güvenlik

VIP Siber Güvenlik hizmetimiz kişisel bilgilerini, itibarını, markasını ve mahremiyetini korumaya ilgi duyan herkese sağlanmaktadır . Yüksek güvenlik isteyen bireyler, şirket yöneticileri, ünlüler, politikacılar, kamuya mal olmuş kişiler ve bir güvenlik riskine karşı tam korumaya ihtiyaç duyan herkes VIP Siber Güvenlik hizmetinden yararlanabilirler.
Günümüzde maalesef herkes siber saldırılara açıktır. Eğer yüksek profilli bir bireyseniz, riskleriniz daha da büyüktür. Birçok aktif saldırganın hedefi olabilirsiniz. Bunlar rakipler, eski ortaklar, taraftarlar, avukatlar, özel araştırmacılar, siber suçlular, hacking grupları, ulus devletler, yabancı hükümetler, hackerlar, gazeteciler, paparazziler, kolluk kuvvetleri, oportünistler ve diğerleri olabilirler.

Saldırılar pek çok şekilde ortaya çıkmaktadır. Kişisel bilgilerin çalınması, e-postalar üzerinden kimlik avı, kimlik hırsızlığı, telefon korsanlığı, kötü amaçlı yazılımlar, virüsler, sosyal medya hırsızlığı , banka bilgilerinize erişim, finansal hırsızlık, siber takip (stalk) ve mahremiyet gerektiren resimlerin çalınmasına kadar uzayıp giden bir liste saldırıları oluşturmaktadır.

Sizi her türlü siber saldırgandan koruyabiliriz!

Sizi nasıl koruyoruz:

 1. Risk Değerlendirmesi

  Özel ihtiyacınıza göre, mevcut dijital tehditleriniz ve güvenlik açıklarınız hakkında ayrıntılı bir risk değerlendirmesi gerçekleştiriyoruz. Bu cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayar, sosyal medya, bankacılık, internet, e-posta, SMS, resimler, belgeler, ev, iş ve ihtiyaç duydukları koruma alanı olarak tanımladığımız diğer alanlar gibi dijital alanlarınızın tamamını içerecektir.

 2. Çözüm Sunma

  Dijital ayak izinizin olduğu her türlü açığı engellemek için basit ve kolay çözümler sunuyoruz, böylece çok yetenekli ve kötü niyetli rakipleriniz bile caydırılacaktır.

 3. Takip ve İzleme

  Son olarak sürekli aktif koruma için güvenliğinizi koruyor ve izliyoruz.

 

 • Her türlü siber saldırıdan korunma.
 • Özel siber güvenlik uzmanına 7/24 erişim.
 • Basit, kolay ve etkili çözümler.
 • Endişesiz güvenlik.
 • Dijital ayak izinizin tüm alanlarını kapsar.
 • Gerektiğinde tavsiye ve eğitimler.

 

Bize Ulaşın

[contact-form-7 id=”323″ title=”İletişim formu özel talep”]